Leļļu prezidents.

100pantsŠovakar sanāca būt laicīgi mājās un noskatīties TV ziņas. Pēc Panorāmas rādīja 100. pantu, kur uz interviju bija pieaicināts Latvijas Valsts Prezidents – Valdis. Man nekad nav bijusi īpaši simpātiska ši raidījuma vadītāja – Iveta Elksne, jo visus jautājumus parasti samākslotā balsī nolasa no lapiņas. Arī Valdis ar savu runas mākslu īpašu patiku man nekad nav izraisījis. Un te tāda kombinācija – jāskatās! :)

Jau pēc pirmām Valda atbildēm sāka rasties pārsteiguma sajūta. Nemaz tik slikti ar mūsu Valdi nav – izskatās zolīdi, frizūra nevainojama, izturēšanās droša un pat atbildes ir diezgan kompetentas un pārliecinošas. Secināju, ka prezidenta publiskā tēla speciālisti ir padarījuši labu darbu.

Bet tomēr radās arī kaut kādas zemapziņas aizdomas. Nu nav kaut kas ok.

Pirmā versija – noteikti tos jautājumus, ko Iveta Elksne nolasa no lapiņas, jau laicīgi pirms raidījuma nosūtīja prezidenta piaršikiem. Atbildes tika rūpīgi sagatavotas un iemācītas mūsu dārgajam Valdim.

Un tad – ieskatoties prezidenta acīs – nāca atklāsme. Prezidents atbildes lasīja no monitora, kas atradās aiz žurnālistes muguras!!! Pat emocionāli izsakoties par mūsu dienējošiem karavīriem, atbilde tika nolasīta! Tiklīdz LTV būs pieejams raidījuma ieraksts – izlikšu šeit video!

One Response to “Leļļu prezidents.”

  1. [...] Leļļu prezidents. [...]

Leave a Reply