Pagājušās dienas labākie citāti

Mazliet bail kļūt līdzīgam Radio SWH Dienas jautājuma uzdevējam ar pretīgo balsi, bet šodienas redzētais, dzirdētais un lasītais liek man uzdot jautājumu – par kādu kompetenci valdības rindās mēs vispār varam runāt dzirdot šādus paziņojumus

Demakova uzdod Dziesmu svētku birojam nodrošināt papildu biļešu pārdošanu

:) tā ir ministrijas atbilde uz spekulantu izraisīto haosu ap Dziesmu un Deju Svētku tematiku. Tas nekas, ka papildus vietas tiks veidotas ziedojot dejotājiem paredzēto laukumu. AR GALVU VAJAG DOMĀT un vēlams PIRMS KAUT KO DARĪT!!!

Ne mazāk cinisku smaidu var izraisīt Segliņa teiktais

Iekšlietu ministrija ir pietiekoši bagāta ministrija ar pietiekoši lielu budžetu, lai pati varētu uzturēt (* savu mājaslapu)

Ha ha ha. Tā bija Segliņa atbilde uz to, ka no rīta tika uzlauzta IeM mājaslapa. Tā var pateikt tikai pilnīgākais lameris.

Vēl viens superhīts ir Šlesera atklātā kluča uzlikšana visiem uz galvas ar:

Satiksmes ministrs Ainars Šlesers (LPP/LC) pirmdien nosūtījis oficiālu vēstuli skandināvu koncernam ‘Telia Sonera’, kurā tam piedāvā pārņemt Latvijai ar dažādu valsts institūciju starpniecību piederošās “Latvijas Mobilā telefona” (LMT) daļas , bet ‘Lattelecom’ pilnībā nonāktu Latvijas īpašumā.

Pilna sviesta diena. Man pielipa citāts – jo vairāk es iepazīstu cilvēkus, jo vairāk man patīk suņi…

2 Responses to “Pagājušās dienas labākie citāti”

  1. man gan kaķīši :)

  2. pec kadas stundas, nakoshajas zinjas, atkal zinoja par to majas lapu, bet tad jau , ka uzdoshost konkursa kartiba kadai citai frimai apkalpot vinju majas lapu.

Leave a Reply