Skype nāve

skype

skype

Es šodien noinstalēju Skype no sava datora. Un ziniet ko? Mans interneta ātrums ir manāmi pieaudzis.

Nē nu patiesībā es to noinstalēju tamdēļ, ka ar Skype saistītās programmas nokarināja manu vistu.. “Tā vairs nedēj zelta olas?”, jautāsiet Jūs! Nē ! Nedēj gan! Un vispār atteicās strādāt. Parādījās kaut kāds Skype paziņojums par to, ka kaut kāda rlvknlg.exe grib savienoties ar manu skype akountu un viss.. Vista uzkārās uz mieta. Palīdzēja safe mode ar skype un citu drazu programmu uninstall. Un tad es sāku domāt….

1. Jaunā skype versija sūkā! Tā ir kļuvusi par daudz “advancēta” – tipiska ražotāju kļūda… Man nepatīk ne vizuālais ne funkcionālais risinājums.

2. Skype kā tāds apēd zināmu interneta trafiku. Pat tad, kad netiek aktīvi lietots. Vislabāk to var izbaudīt sēžot uz GPRS pieslēguma, kur jāmaksā par Mb… Mēnesī Skype izmaksā labu naudiņu, jo nepārtraukti dzenā megabaitus!

3. Skype ir nokarinājis manu datoru… Es tam vairs neticu.. Un arī pirms tam vairākas reizes ir bijuši mēģinājumi mani piečakarēt un caur skype iesūtīt man vīrusu… Laimīgu apstākļu dēļ esmu izvairījies no kaitējuma… bet zinu ka citi gan nav. Nu un tad ir jautājums – kāpēc man datorā turēt aktīvu programmu, kas potenciāli apdraud mana datora drošību? Vai nu skype developeri padomājiet par savas programmas aizsardzību, vai arī – uzredzēšanos!

Rezume… ir laiks kaut kam citam. Skype ir kļuvis par smagnēju un par nedrošu.

P.S. MSN kā alternatīva arī nav īpaši labāks…

- – - – - – - – - – -
pieraksties uz emuars.lv ziņām uz RSS vai E-pastu vai arī seko man Twitter mikroblogā

- – - – - – - – - – -
lasi līdzīgus ierakstus

8 Responses to “Skype nāve”

  1. jaunā versija sux bigtime. pagaidām turos pie iepriekšējās.. cik ilgi tā varēs – nez.. gan jau šie piespiedīs, kā pāriet visus uz jauno..

  2. Jāpiekrīt vien lielos vilcienos ir, bet pēdējā punktā, vecīt, tu šauj pār strīpu. Tur jābūt apdāvinātam, lai apstiprinātu visādus your_mama_eats_shit-movie.exe utml sūdus.

  3. Es jau pāris gadus konstanti turos pie vecām versijām, kuras bez gļukiem atbalsta videjō. Meklēt eku.

  4. nu ja nepatīk, tad nelieto :) right?

  5. Nu nezinu, tad jau varetu ari teikt ka pats internetas ir kluvis parak nedrosh, izgudrojiet kaut ko jaunu vai ari es turpmak visas savas lietas kartoshu caur telefona sarunam un pasta vestulem.. ja ir problemas ar interneta atrumu, varetu vienkarshi kamer netiek lietots izlogoties no skype.

  6. Ja paserčo tad kkur bija iespēja, kā atslēgt (diezgan brutālā veidā ne caur opcijām), to ka viņš atļauj tevi izmantot skype p2p tīklā :) Nezinu gan.. es ar no sākuma ļoti aturīgi turējos pret jauno skype uz windows bet jo vairāk lietoju jo vairak patik.

  7. paskaidro P.S. :P

  8. skype uz GPRS nedzenaa mega daudz mb, labi ja parus kilobaitus.

Leave a Reply