Microsoft fail

Šodien interneta pasauli aplidoja divi screenshoti no Microsoft reģionālām weblapām: viena – konferences galds, pie kura sēž daži laimīgi darbinieki: aziāts, melnais un baltā sieviete. Otrs attēls no Polijas Microsoft lapas ar to pašu konferences galdu, vienīgi melnā vietā uzmontēta baltā vīrieša galva.

Sākumā varētu likties, ka kāds pajokojās ar Photoshop, bet izrādās, ka bildes ir īstās un Microsoft jau ir sniedzis publisku atvainošanos par atgadījumu. “Mēs izmeklējam situācijas detaļas. Mēs atvainojamies un esam attēla izņemšanas procesā,” saka Microsoft runas vīrs Lou Gellos. Lūk tā izskatās šīe attēli:

photoshop_microsoft

Sabiedrībā notiek runas, vai šis atgadījums gadījumā nesāk izskatīties pēc rasisma. Attaisnojums varētu būt, ka lokalizējot web-lapu Polijas tirgum, tika veiktas arī attēla korrekcijas, jo Polijā redz neesot tik daudz melno. Bet kāpēc viņi atstāja aziātu?

Un te būs mana versija, kā izskatītos web-lapas bilde, ja tā būtu lokalizēta piemēram Krievijas tirgum :)

microsoftStarpcitu oriģinālais raksts nāk no šejienes

- – - – - – - – - – -
pieraksties uz emuars.lv ziņām uz RSS vai E-pastu vai arī seko man Twitter mikroblogā

- – - – - – - – - – -
lasi līdzīgus ierakstus

3 Responses to “Microsoft fail”

  1. pa skarbo! :D :D

  2. Tie laimīgie biznesa cilvēki ir TEH FAIL!

  3. hmm, rasismu nesaskatu, bet ikdienišķu lietu ko dara praktiski visas kompānijas, kas taisa lapas vairākiem tirgiem… un Polijā ir vairāk aziātu nekā melno :)

    bet tā, pati bilde ir mega fail :D galīgi neizraisa iespaidu par produktivitāti

Leave a Reply