Vai Latvijai vajag Andri Šķēli?

Andris Šķēle (foto diena.lv)

Andris Šķēle (foto diena.lv)

Mareks Segliņš, komentējot Andra Šķēles atgriešanos politikā, populistiski apgalvo, ka “…krīzes laiks ir izaicinājums, kam ir vajadzīgi ļoti spēcīgi tautsaimnieciski domājoši politiķi…”. Un te rodas loģisks un nepiespiests jautājums. Vai Andris Šķēle ir spēcīgs tautsaimnieciski domājošs politiķis? Gribas uzreiz pajautāt Andrim Šķēlem, cik miljonus šamais ir nopelnījis ārpus Latvijas robežām, vai pareizāk sakot ārpus savas politiskās ietekmes iespējām? Vai Andris Šķēle ir veiksmīgs biznesmenis, kurš māk pelnīt naudu brīvās konkurences apstākļos, atvērtajos tirgos un pēc godīgiem nosacījumiem, vai varbūt Andris Šķēle māk tikai mahinēt un pakārtot lietas tā, lai viņam nebūtu nedz konkurences, nedz likumdošanas ierobežojumu, nedz nevēlamo šķēršļu naudas iesūkšanai nāsī?

Atceros skandālu gadsimtu mijā, kad Andris Šķēle sacepās, ka uz viņa priekšvēlēšanu kampaņas plakāta kāds bija uzrakstījis vārdu “ZAGLIS”. Nu nav jau zaglis! Pēc Latvijas tradīcijām “nepieķerts, nav zaglis”, bet tie, kas varēja pieķert, jau sen apklusināti.

Pārfrāzēšu M. Segliņu: …krīzes laiks ir izaicinājums, kam ir vajadzīgi ļoti spēcīgi kādam sadot pa dirsu!!!

Un vispār, uzskatu, ka Latvijai kā politiskajam veidojumam ir laiks sabrukt līdz pamatiem, lai uz drupām var atkal sākt zaļot jauna dzīvība. Visus zem tribunāla.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

- – - – - – - – - – -
pieraksties uz emuars.lv ziņām uz RSS vai E-pastu vai arī seko man Twitter mikroblogā

- – - – - – - – - – -
lasi līdzīgus ierakstus

4 Responses to “Vai Latvijai vajag Andri Šķēli?”

  1. precīzi! piekrītu

  2. Absurds ir tur, ka ja A.Šķēle pēķšņi kļūs par partijas līderi un sāks populistiski deklarēt gudrības, tad atradīsies neviens vien (ne tikai TP biedrs), kurš par viņu nobalsos nākamajās Saeimas vēlēšanās. Tas pats attiecas uz LPP līderi.

  3. Es nebrīnītos ja Latvija sabruktu un to sadalītu kaimiņvalstis. Galu galā muķļim skaidrs, ka paši šeit saimniekot nejēdzam. Un es protams neesmu labāks, bet tas ir cits stāsts.

  4. The roof, the roof, the roof is on fire! (rock)

Leave a Reply