Tele2 meteorīts – vai krāpšana?

meteorīts

meteorīts

Cilvēk’ mīļie! Atcerēsimies vakardienu! Atcerēsimies, kā visi lielie sensāciju meklētāji apsēdušies uz vienas MAZAS LETAS RELĪZES plkst. 18:00. Viss, kas tajā relīzē bija teikts, ka VUGD ir saņēmis zvanu par to, ka iespējams ir nokritis meteorīts. VISS. Ar to visa oficālā daļa ir beigusies.

Šodienas rezultāts ir tas, kas notika tālāk. Pirmie feikie linki twitteros par #meteorits. Pirmie FEIKIE raksti blogos par tēmu #meteorits. Pirmie braucēji uz notikumu vietu. Pirmās žurnālistu versijas, kurās tika izmantoti pārspīlētie virsraksti – nepārbaudīto informāciju pasniedzot, kā 100% patiesību. Pirmās fotoreportāžas no notikumu vietas! Pirmie stingrie apgalvojumi – JĀ, JĀ! Tas ir meteorīts.

Visu lielo jezgu sacēluši tie, kas uz šīs ziņas gribēja izbraukt dziedādami. Citam vajadzēja sensāciju savai avīželei, cietam apmeklējumu savā blogā. Citam gribējās būt ļoti retwītotam. Visi šie cilvēki aiz savas egoistiskas vēlmes uzvārīties (ne obligāti finansiāli) uzpūta no mušas tādu ziloni, ka maz neliekas. Un šī pūšanas ķēdīte aizgāja lavīnveidīgi uz visām pusēm (atgādina NI krīzes izplatību ASV pagājušo gad). Katram gribējās padižoties ar to, ka pirmais skype aizsūtīs linku uz ziņu par meteorīta patiesumu:

“Par 99%, ka tas ir meteorīts, ir pārliecināti Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras speciālisti.”

Jautājums – kas ir vainīgs pie šī milzīgā skandāla? Kas ir tas, kas visus piečakarēja? Tele2? Paskatieties spogulī!

Manuprāt, šī bija vienkārši nereāli lieliska mācība mums visiem. Un paldies Tele2 par to!

P.S. Turklāt ļoti uzjautrinoša :)

meteorīts

15 Responses to “Tele2 meteorīts – vai krāpšana?”

 1. Nu zini, es to uzskatu par stulbumu un problēmam galvas apvidū, Novēlu Tele 2 nenormāli lielu tiesas procesu un Sproģi atlaist no darba.

 2. laimsk, jo….?

 3. mīlestība pret meteorītu gan lieliska!

 4. jo man nepatīk Tele 2 akcija , kas robežojas ar kriminālpantu

 5. Nu nez, man gan šis gadījums nekādu prieku nedeva un ja šāds pasaules mēroga dabas notikums notiktu tev blakus Tu arī būtu ar šādām ziņām uzvārījies, vnk kurš gan vareja iedomāties ka kāds te spēlējas ar mārketinga akcijās.

  Piekrītu “laimisk” , novēlu visu to pašu.

 6. Man gan akcija super patika – un tele2 ar ne vainas, ja jau šito izdomājuši. Sen bija laiks sabiedrisko pīļu dīķi iekustināt :)

 7. vainīgi ir visi PR cilvēki, kas dienas laikā bīdīja to ziņu masās, lai nezinošam cilvēkam (lasi – ikdienas twitter lietotājam) nebūtu nemazāko iemeslu kritizēt raidītās ziņas.

 8. Izcils apliecinājums tam, cik “tālredzīgi” un “izglītoti” ir daži reklāmisti. Brīnos par tiem, kuri apbrīno šo akciju.. ārkārtīgi muļķīgi, primitīvi, bezatbildīgi. Varbūt nākošreiz Tele2 iestudēs terora aktus?

 9. APmēri ir apbrīnojami.

 10. pacietishos divas dienas un tad pateiksu ko domaju, cerams, puslidz objektivi

 11. Man patika, vismaz izkustējās nedaudz tupā ikdiena! Priecājos par mūsu profesoriem ģeologiem un vēl nezin kādiem vides zinātniekiem, kuri pat redzot to bedri domāja, ka tas patiešām ir meteorīts… Ieraugot to bedri dienasgaismā pat bērnam ir acīmredzami, ka nekāda meteorīta te nav! Tagad VUGD aprēķinājuši zaudējumus 3000Ls, tas nozīmē, ka ja alūksnē degtu malkas šķūnītis, tad izbraukums izmaksātu tikpat? Prieks kur tu rodies!!! :D Kurš ir vainīgs, ka mums uz pus valsti ir viena uguns dzēsēju mašīna? Es? Nē, domāju, ka nē, jo visu mūžu esmu godīgi maksājis valstij nodokļus, pameklējiet baļķi savā acī. Welcome to my country! Ā vēl kāds te kaut kur rakstīja, ka par parex miljardu afēru vēl neviena muša nav nospiesta, bet te lūk jau kriminālprocess gatavs! wahahahahaaa

 12. highfive, prippsblja :)

 13. Izdoma tieshaam ir apbrinojama, bet, ja speej izdomaat ko taadu, vajadzeetu tad arii iedomaaties par sekaam, kas nevienmeer ir taas pozitiivaakaas, shinii gadiijumaa uzskatu, ka autoriem buutu jaauznjamas atbiildiiba par savas neapdomiigaas riiciibas sekaam un nevis novel vainu tikai uz tiem nezinoshajiem cilveecinjiem, kas sho zinju nodeva plashaakai sabiedriibai! ja tas bija tikai maarketinga triks, tad vajadzeeja sabiedriibu jau ieprieksh sagatavot un tad nebuutu sanaakusi shitaada “kolosaala” putra! :D

 14. Nez, es tikai simpātijas pret to visu redzu un lepojos ka esmu TELE2 klients. LMT neko radošu neizdomā, tik tie paši 15 gadus vecie oranžie plakāti Rīgas ielās, teksts tikai mainās.

 15. “Par 99%, ka tas ir meteorīts, ir pārliecināti Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras speciālisti.”
  - Re arī lielisks atspoguļojums tam, kāds profesionālisma līmenis ir latviešu expertiem :P

Leave a Reply