Apsveicam IphoneLatvia retvītojas un uzvarētājus

Beidzot mistikas un noslēpumainības plīvurs ir kritis un IphoneLatvia profils ir pārtapis par @san14t37nnnaaaa izdzēsts. Kas nozīmē, ka visi šīs akcijas aktīvie retvītotāji var apsveikt sevi ar pilnvērtīgi oficiālu dumjās aitas statusa iegūšanu! Par to Jums speciālais BADGE!  Varat to izdrukāt un uzlīmēt sev uz pieres ;)

P.S. tie kam škiet, ka man ir kaut kāds sakars ar šo uzmetienu drīkst izdrukāt 2 badžus un uzlīmēt uz katra vaiga ;)

Īpaši gribētos apsveikt visus iPhone5 laimētājus! Lai tauta neaizmirst savus varoņus, tad gribētos tiem veltīt veselu sleju ar bildītēm:


Agate Meržvinska

Aija

@Bizmarite132

Artūrs

@karaliskaakobra

matulenko kirill

Kristaps Tutins

Pauls

Ugis Savickis

Valts Mitenbergs

vovichs

sandis argalis

А.У.

Reinis Zolnerovičs

Kristaps

Valters Ločmelis

No sirds apsveicam!!! Paldies, ka cītīgi piespamojāt savu draugu un sekotāju plūsmu ar šo lielisko akciju!!

Lai labi kalpo!!!

IphoneLatvia

Iphone5

17 Responses to “Apsveicam IphoneLatvia retvītojas un uzvarētājus”

 1. Man šķiet jūsu tvitera kontu vajadzētu nobloķēt.
  Man šķiet, ka nav īsti labi ar krāpnieciskām metodēm salasīt 10k sekotājus un tad veiksmīgi notirgot ienesīgo kontu.
  Man šķiet jums vajadzētu atvainoties.
  Ak vai. par vēlu. :D
  Gaidiet zvanu.

 2. Man šķiet tu kaut ko esi pārpratis :) Es tikai apkopoju “uzvarētājus”.

 3. Lūdzu izdzēsiet manu bildi no šīs lapas, kā arī vārdu un uzvārdu. Savas domas droši drīkstat izteikt, tomēr personu identifikācija jau ir neglīta.

 4. Vai Rūta:). Kas izdarīts, izdarīts.

 5. Rūta, bildi, vārdu un uzvārdu izdzēsu. Twitter niku gan atstāju. Uz to Fizisko personu datu aizsardzības likums neattiecas.

 6. Paldies.

 7. Oho, homogalerija. Nu par divu no augstāk redzamo orientāciju neviens jau sen nešaubijās. Bet nu no skapīša izgāja vēl bariņš.

 8. nu un kāda jēga tad ir te apkopot tos uzvarētājus? Lai redz pasmietos, cik glupi, ka uzķērās tam? Jā, cilvēki ir lētticīgi. Bet tāpēc nevajag tagad bāzt kaut kādās lapelēs viņu bildes un vārdus? Ne jau tie vinnētāji to vien darīja kā retwītoja. Tad jau varbūt visi pārējie 10 000 arī jāieliek te. Visi vienādi.

 9. Liecu savu gandrīz 2metrīgo muguru visu Dunduku un Mujābeļu Cerību Grāvēja priekšā. Jūs esat to pelnījuši, lētās aitas :D DD lol

 10. Tagad vēl nez cik ilgi sajūsmināsimies par visiem “muļķīšiem”, kas noticēja. Heh. Kad pašiem sanāks kaut kur uzķerties, kā cerams, visi ņirgs par Jums. Karma is a bitch.

 11. Ladian, so be it :)

 12. kamēr ir aitas, vienmēr būs cirpēji ;) ar ko arī apsveicu :D

 13. raksta autors ir tik gudrs un tālredzīgs, ka pats nekur un nekad nekļūdās! pēc kaujas jau visi gudri!!

 14. Biju pietiekoši gudrs un tālredzīgs, lai neiekristu tik acīmredzamajā uzmetienā. Turklāt, pietiekoši aktīvi arī aicināju cilvēkus neticēt šai akcijai! Diemžēl, cilvēki izvēlējās nedomāt. Darbības izraisa sekas.

 15. bet tā jau ir, lielākā daļa tomēr uzreiz bija gudri un saprata, ka neviens tos iphonus pa velti pakaļ nemetīs

 16. Vispār jau neredzu jēgu man (augšējā rindā, trešā no kreisās puses) atrasties šajā sarakstā. Tas, ka es vienreiz retwītoju un netīšām kļuvu par “laimīgo vinnētāju” nenozīmē, ka es biju pilnīgā pārliecībā, ka dabūšu sev kaut kādu telefonu. Man pašai facebook.com ir ieraksts par to, ka nav jēgas tur neko spiest un ka tāpat neviens neko nedabūs. Kādā sakarā tad man jābūt “tautas varonei, aitai vai kam tu tur vēl”? – Jo kāds kretīns, kam nav nekā labāka ko darīt, vienreiz paņem un izlozē mani? :D Varētu padomāt, ka mēs visi to vien darījām, kā gaidījām savus iphonus un retwītojām visu, kas vien iespējams ;D

 17. Bizmarite132, a varētu padomāt, ka tā nav? Pilnīgā pārliecībā varbūt arī nebiji, bet kā saka: cerība – muļķa mierinājums :D

Leave a Reply