Lāčplēša ielas veloceliņš.

Gribu ar Jums padalīties ar novērojumiem, cik drošs un “noderīgs” velobraucējiem ir jaunais Lāčplēša ielas veloceliņš.  Šīs bildes safotografētas burtiski dažu dienu laikā, braucot uz darbu no rīta un no darba vakarā. Speciāli uz ielas nestāvēju un kašķi nemeklēju. Secinājumus izdariet paši :)

Te var padalīties :)


12 Responses to “Lāčplēša ielas veloceliņš.”

 1. Secinājums skaidrs! Autovadītāji ir ļoti nekulturāli un neievēro noteikumus. Velojoslām nav nekāda vaina – problēma ir autovadītāju atieksmē..

 2. Vai arī veloceliņi ierīkoti vietās, kur tie būtiski traucē ikdienas satiksmei un tapēc klaji tiek ignorēti!
  Koks ar diviem galiem un ar daudz skabargām un baļķiem… nu Jūs sapratāt. ;)

  Preču piegādei/taxi manuprāt tie celiņi gan jau ir kā riktīga nagla un zaķim stopsignāls…

  Daudz akmeņu ir realizācijā, jo ar saprātu padomājot par visiem tak varētu izdomāt ko labāku.

  Un vispār uz ziemas sezonu ierīkot veloceliņus laikam ir kruta :D

 3. Tu apgalvo, ja neptīk CSN tad tos var neievērot? Darīt to klaji? Tas ir apsurdi un stulbi! Tā normālās valstīs nedara..

  Uzlabot joslas protams var un vajag, bet pa lielam tās ir ļoti labas. Uzlabojami manuprāt krustojumi, luksoforu signālu regulējums, preču piegādes vieta pie Tērbatas ielas, nepieciešama asfalta seguma maiņa.

 4. Protams ka nedrīkst! Bet veļasmašīnu stiept 2 kvartālus tikai tapēc ka kāds dunduks ir sazīmējis līnijas šķībi/greizi nepareizi…

  Normālās valstīs par infrastruktūru domā mazliet savādāk. Protams nevajag uzreiz Kopenhāgenu vai citu dirvriteņu pilsētu, bet nošpikot tak var kautko..

 5. Tie taksisti un džipi velasmašīnas nepiegādā!

  Domā Kopenhagenā, veļasmašīnas un klavieres cilvēkiem nevajag piegādāt? Tur viss notiek civilizēti. Atgādinu, ka Kopenhāgenā ir tieši šāda velojoslu infrastruktūra un ielas ir tieši tāda paša platuma kā Rīgā! Analogus Lāčplēsa ielai nav grūti atrast..

  Autovadītājiem vajadzīgs tikai laiks, pieradīs!

 6. Ļoti iespējams, ka cilvēki LV neatpazīst braucēju celiņus un nepārtrauktas līnijas, tik ilgi kamēr neuzliek pa sodiņam :)

 7. [...] kašķis ir veloceliņš. Teiksim- Lāčplēša ielā. Un vienam otram autovadītājam kašķis ir arī velosipēdists. Ja uznāk kašķis, tad jāsaka [...]

 8. Ejot garām vienmēr šausminos par tiem veloceliņiem, laikam RD vispār nav skatījusies, kā to realizē skandināvu draugi..

 9. Stulbi sanāk, ceļu kultūra kā Maskavā :)

 10. Gan jau pēc kāda laiciņa atkal kaut ko pārtaisīs…

 11. Super, celiņš bezjēdzīgi izmesta nauda!

 12. Viss plūst, viss mainās. Ja būs piedāvājums, būs arī pieprasījums. Tagad situācija ir krietni labāka.

Leave a Reply