Mēnesi ar iPhone

Man tas ir jāpaskaidro! Šorīt no rīta man uz galda nogūlās iPhone 6. Nē, tā nebija nejaušība! Nē, tā nebija naidīgo banderovcu sarīkotā provokācija. Jā, tā bija manis paša apzinātā izvēle pie skaidrā prāta un apziņas. Nevajag krist panikā!

Mans lojālais sekotājs, vai tas, kuram mans viedoklis nav vienaldzīgs! Tu, kas ieklausījies manos argumentos par to, ka Apple ir EVIL! Nesatraucies! Apple ir EVIL un šajā jautājumā es savas domas nemainīšu! To, ka šī kompānija ir EVIL nemaina nedz iphone dizains, nedz marketings, nedz sajūsmināto lietotāju slavas dziesmas. Pat otrādi! Tas tikai pierāda, ar cik lielu smadzeņu skalošanu un aču aizmālēšanu nodarbojas Apple savas multi-mega-super-giga peļņas dēļ.

Tagad pie lietas – kāpēc man rokās ir iPhone. Esmu nolēmis iet tālāk! Man ir skaidrs, ka Apple kā kompānija ir ļauna, tomēr mēģinot runāt ar cilvēkiem, kuru prāts ir aizmiglots ar Apple fanu kultu, es bieži vien atduros pret pilnīgu ignoranci attiecībā uz racionālajiem argumentiem par kompāniju kā tādu. Saruna bieži vien noslīd līdz līmenim “bet iPhone ir tik ērts” vai “iPhone viss tik lieliski strādā”. Un šeit man nav ko atbildēt. Es neesmu nekad lietojis Apple ierīces un man nav pamatojuma tam, ka tas nosacītais “ērtums” ir kārtējā mārketinga un PR migla naudas apgūšanas gaļas mašīnā! Sanāk tāda kā “grāmatu lasījis neesmu, bet viedoklis ir”.

Nesen uzzināju par tādu leilisku servisu Latvijā kā nomo.lv, kur principā tu vari iznomāt dažādas preces uz īsu vai garu periodu. Un viņiem kā reizi ir arī mobilie tālruņi, tai skaitā arī iPhone 6. Plāns ir dzimis un nu es esmu ticis pie jaunā gadžeta, kuru plānoju lietot/nomāt apmēram mēnesi. Es esmu diezgan prasīgs lietotājs, man neder, ka ierīce “vienkārši strādā”. Mobilais tālrunis ir mans ikdienas darba un izklaides intruments, tāpēc likšu iPhone konkrēti pasvīst! Savas ikdienas gaitas ar šo ierīci plānoju atspoguļot savā Twitter kontā ar hashtagu #menesiariphone.

Visiem fanbojiem uzreiz saku – būs daudz subjektīvas kritikas.

Eksperiments beigsies aptuveni ap to laiku, kad saņemšu jauno OnePlusTWO ielūgumu un varēšu to pasūtīt uz Latviju. Ielūgumu izsūtīšana sākusies vakar, tāpēc domāju, ka līdz saņemšu savu jauno telefonu paies aptuveni mēnesis. Starpcitu, vari droši pieteikties arī savam ielūgumam. Iesaku!

4 Responses to “Mēnesi ar iPhone”

  1. Interesanti kā šis eksperiments beigsies. Ja jau ir nopirkts telefons, atpakaļ tāpat neatdosi.

  2. Viņš ir iznomāts uz mēnesi. Galvenais ir to apzeltīto s*du nesadauzīt, tad ir vakars uz ezera …

  3. IOS vēl nav izbesijis!

  4. Nav, jo jau otro nedēļu jaunais iPhone ir servisā! Esmu atpakaļ pie Androida!

Leave a Reply